Pobierz wtyczkę Flash Player - http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

 

Porady

Staramy się pomóc naszym klientom i poniżej przedstawiamy film z propozycją dekoracji choinki.

 

Pierwszym etapem ubierania choinki jest oczywiście jej rozłożenie. Gałęzie można formować na kilka sposobów, trzeba jednak zrobić to starannie, aby choinka nabrała objętości i po przystrojeniu wyglądała dostojnie i elegancko.  
Drugi etap to zakładanie lampek. Można oplatać drzewko zapalonymi światełkami, co ułatwia ich rozmieszczenie. Ilość lampek, ich kolor i ułożenie zależy tylko i wyłącznie od naszej inwencji i gustu, dobrze jednak zwrócić uwagę na lampki LED, które coraz częściej wypierają tradycyjne światełka oraz posiadają kilka istotnych zalet.

 

Po założeniu oświetlenia można przystępować do wieszania ozdób. Możliwości jest nieskończenie wiele. Możemy postawić na klasykę, szklane bombki odbijające światło i nadające blasku, jak i obudzić swoją kreatywność, mieszając ze sobą różne wzory, kolory i faktury, a także dodając inne, bardziej niestandardowe ozdoby.

 

Bardzo ciekawą dekoracją mogą być kwiaty – tworzą niesamowity efekt wypełniając przestrzeń swoimi niestandardowymi kształtami. Dobrą alternatywą są także ozdoby akrylowe, mogące przybierać najróżniejsze kształty i formy. Choinkę uzupełniamy łańcuchem bądź koralami, w zależności od naszych preferencji.

 

Do końcowej dekoracji możemy wykorzystać girlandy z piór bądź korali, aby nasza choinka nabrała szyku i charakteru. Czubek choinki może zostać ozdobiony tradycyjnie, bądź możemy do tego wykorzystać kwiaty lub przyprószone śniegiem gałązki. Jednak niezależnie od stylu, na jaki się zdecydujemy pamiętajmy, że najważniejsze jest to, aby nasza choinka była udekorowana zgodnie z naszym gustem i cieszyła oko, wprowadzając świąteczny nastrój.

 

 

 
logo