Pobierz wtyczkę Flash Player - http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

Lampy ogrodowe

Kinkiety, wiszące i stojące lampy ogrodowe. Sklep Jumi zaprasza na zakupy! Ogród to nie tylko rośliny, warzywa i owoce. Wyjątkowy klimat tworzą w nim także detale, w tym głównie oświetlenie. Pięknie podkreślona droga do basenu albo domku czy podwieszane kinkiety to niezbędny element nowoczesnego wystroju ogrodu.

Lampy, jako podstawa dekoracji, tworzą niepowtarzalny klimat i rozjaśniają ogród. Podkreślony światłem, staje się on oazą, w której uwielbiamy spędzać czas. Dlatego warto zadbać o "świetlne akcenty" w naszym ogrodzie. Z pomocą lamp można podkreślić miejsce podjazdu, schody prowadzące do tarasu, ogrodowe ścieżki albo przestrzeń wokół altanki.

Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnego oświetlenia ogrodowego. W naszej ofercie znajdą Państwo stojące i wiszące lampy ogrodowe. Sklep Jumi oferuje bogatą ofertę lamp o klasycznym i designerskim wykończeniu oraz atrakcyjne ceny. Lampy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, trwałych surowców (aluminium). Odporne na warunki atmosferyczne, nie rdzewieją, dzięki czemu z pewnością posłużą na lata. Dobrze rozmieszczone w ogrodzie uwydatnią to, na czym najbardziej nam zależy – ciekawą konstrukcję, nietypową roślinność albo frontową część altanki.

 
logo